سیستم جامع مالی و حسابداری ـ سنا

نرم‌افزار جامع مالی و حسابداری سنا جهت انجام عملیّات مالی و حسابداری مربوط به یک یا چند شرکت و فروشگاه، و به صورت Client / Server پیاده‌سازی شده است. ويژگي اصلي اين نرم افزار در يکپارچگي زير سيستم‌هاي آن، شامل حسابداري، انبارداري، خريد و فروش و خزانه‌داري میباشد.

ادامه مطلب

طراحی حرفه ای وب سایت

درست است که طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماده برايتان پر هزينه تر میباشد؛ اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما است و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما دارد. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی است. از جمله امنیت بالا، گرافیک جذاب و محتوای مناسب.

ادامه مطلب

سیستم مدیریت صندوق های پس انداز ـ همیان

نرم‌افزار مدیریت صندوق های پس انداز ـهمیان، یک برنامه‌ی کامل حسابداری با امکاناتی ویژه جهت مدیریت عملیّات مربوط به سهامداران، در یک سیستم جذب و گردش سرمایه‌های کوچک، و با امکان اعطای وام و ثبت اقساط و بازپرداخت آن‌ها است.

ادامه مطلب

سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو به معنی بهینه سازی وب سایت جهت قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو می‌باشد. سئویی که شرکت سنا ارائه میکند با استفاده از استراتژیهایی صورت میگیرد که هدف آن ایجاد وب سایتی با کیفیت بالا در بلند مدت و با تمرکز بر نیازهای مخاطبان است.

ادامه مطلب

راهکار مدیریت اصالت کالا و گارانتی محصول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ادامه مطلب

نرم افزارهای سفارشی برای موبایل

شرکت سنا می تواند با توجه به درخواست مشتریان خود، اپلیکیشن هایی را جهت نصب و استفاده تحت سیستم های عامل اندروید و آی اواِس طرّاحی و تولید نماید.ادامه مطلب

مشتریان ما